قوانین خرید امیاتو

طبق قوانین امیاتو این موارد را می‌توان بررسی کرد:

فایل‌ها:

اصالت: تمامی فایل‌ها در امیاتو به صورت اورجینال از منابع اصلی مانند انواتو (انویتو) ، فری پیک ، تم فارست و غیره تهیه شده اند و ضمانت اصالت محصول دارند.
سلامت: تمام فایل‌ها در امیاتو قبل و بعد از انتشار از نظر سلامت لینک دانلود و محتوای فایل بررسی و کنترل شده و دارای ضمانت سلامت محصول هستند.
پشتیبانی: تمام فایل‌ها در امیاتو دارای پشتیبانی 24 ساعته خواهند بود. تیم پشتیبانی امیاتو در هر لحظه ایرادات فایل ها و مشکلات مشتریان را بررسی و در صدد رفع آن برمی‌آیند. بهترین و سریعترین راه دریافت پشتیبانی، ارسال تیکت در سامانه کاربری است. همچنین امکان برقراری تماس و ارسال ایمیل نیز وجود دارد.

بازگشت وجه:

در صورتی که مشکلی در اصالت یا سلامت فایل های خریداری شده وجود داشته باشد، کاربر می‌تواند با ثبت پشتیبانی نسبت به رفع مشکل یا بازگشت وجه به حساب بانکی (در صورتی که مشکل از سمت امیاتو بوده و قابل رفع نباشد) اقدام کند. در صورتی که ایراد از سمت امیاتو نباشد، تصمیم گیری بازگشت وجه به حساب کاربری یا حساب بانکی یا عدم بازگشت وجه بر عهده وبسایت امیاتو می‌باشد.
همچنین در صورتی که کاربر ظرف مدت 48 ساعت در روزهای کاری و غیرتعطیل پاسخ پشتیبانی دریافت نکند، امیاتو تضمین می‌کند مبلغ فایل مورد پشتیبانی را بی قید و شرط به حساب بانکی وی مرجوع نماید.

راه های ارتباطی برای گزارش نقض قوانین امیاتو:

ارتباط با امیاتو تنها از طریق شماره 02128426110 ، ایمیل hi [ @ ] emiato.ir و تیکت پشتیبانی خواهد بود.
امیاتو هیچ گاه اطلاعات بانکی شما را درخواست نخواهد کرد مگر از طریق تیکت و فقط برای بازگشت وجه.

استفاده صحیح از محتوا:

در صورتی که امیاتو متوجه شود کاربر بدون رعایت حقوق وی نسبت به اشتراک گذاری حساب کاربری یا فایل های خریداری شده با سایرین اقدام کرده یا قوانین امیاتو را رعایت نکرده است، مختار است حساب کاربری متخلف را مسدود نماید.

رفع مسئولیت:

امیاتو فقط صحت و سلامت و قابل دانلود بودن فایل ها را تضمین میکند و مسئولیت و تضمینی در قبال محتوای فایل ها نخواهد داشت.

درصورتی که سایت اصلی انتشاردهنده فایل، نسبت به حذف فایل اقدام نماید امیاتو تضمینی برای بروزرسانی یا سلامت فایل نخواهد داشت